Bioenerji, Bioenerji ile Tedavi, Bioenerji Yorumları

Bioenerji Nedir? Şifa Nasıl Aktarılır? Hangi Rahatsızlıklara Uygulanır?
Bioenerji, bir şifa tekniğidir, kelime olarak Bioenerji, evrensel yaşam enerjisi demektir. Bu enerji, avuç içindeki ve parmaklardaki enerji merkezlerinden(çakralardan) kişinin enerji alanına (aura’ya) ve enerji merkezlerine(çakraya) aktarılır, bütün stres ve negatif yükü temizler. Aktarım sırasında hiç bir fiziksel temasta bulunulmaz. Bu şifa tekniği ile bir çok hastalık (kronik ağrıdan, felce kadar), rahatsızlıklar, stres, depresyon, halsizlik, enerji düşüklüğü, kronik ağrı, uykusuzluk, olumsuz ruh hali, çaresizlik gibi durumlar kolayca iyileşmektedir.

Doğadaki tüm canlılarda olduğu gibi insan da kendini iyileştirme gücüne sahiptir. Bu güç bedenin kendi zekasından dolayı sağlanır. Örnek verecek olursam nefes alış-verişimizi bedenimiz kendiliğinden sağlar, nefes almayı veya vermeyi düşünmezsiniz veya bir öğle yemeğinden sonra yediğiniz besinlerin sindirimini mideniz otomatik olarak halleder; hastalık veya rahatsızlıkla karşılaştığımızda da bedenin zekası kendini iyileştirmeyi bilir.

Bioenerji’nin Dengelenmesi: Bedenimizi oluşturan enerjinin dengede, kendi akışında ve hareket halinde olması bizim sağlık seviyemizi belirler. Fiziksel ve zihinsel problemlerimiz enerjimizin dengeden çıkması, enerjimizin tıkanması veya zayıflamasından dolayı oluşur.
Bioenerji Yorumları‘nı Okuyarak da bu çalışmalara katılan kişilerin görüşlerini öğrenebilirsiniz.

Fiziksel bedenimizin ötesinde beş duyumuzla algılayamadığımız enerji bedenimiz de vardır.
Fiziksel bedenimizin çevresinde yaşam enerjisi’nin akış hatları vardır. Bu akış hattına meridyen denir. Kanın damarda aktığı gibi enerji de bedenimizin çevresinde akar. Bedenimizin çevresindeki meridyenler, dünyadaki nehirlere, ırmaklara benzemektedir. Eğer nehir, ırmak kurursa, yolu tıkanırsa o bölge çölleşmeye başlar çünkü toprak beslenemez. Bedenimizi toprak olarak düşünürsek meridyenler de toprağı besleyen ormanlardır. Bedenimizin meridyen sistemi tıkanırsa, dengesi bozulursa fiziksel, zihinsel, duygusal sorunlar ortaya çıkar.

Olumsuz duygu ve düşüncelerimiz bedenimizin meridyen akışını engeller ve çakraların çekim gücünü azaltır. Olumsuz düşüncelerle farkında olmadan bioenerjimizi zayıflatırız, kendimizi yorgun hissederiz ve bu duyguların yükünü beden uzun süre kaldıramaz, bağışıklık sistemi çöker, kan dolaşımı yavaşlar ve bir çok rahatsızlığı beraberinde getirir. Halk arasında “basiretim bağlandı” cümlesi, bu çakra merkezlerinin ışığının sönmesiyle aynı anlamdadır.

Bioenerji Uzmanı, enerji merkezlerini dengeye alan ve çakra merkezlerindeki blokajları kıran kişidir. Enerji merkezlerinin dengelenmesi sonucunda kişi iyileşir.

Bioenerji Uzmanı Hasan Ertekin bu işi en iyi yapan kişidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.